عارضم خدمت همه دوستان که بنده بعد از تحقیقات گسترده در طول بیست و پنج سال زندگی به یک سری نتایج عملی و عملی رسیده ام و خواستم که اون رو با دوستان در میون بذارم. خدا چی می دونه شاید ما هم مثل انیشتین شهره عام و خاص شدیم .

بعله بعد از بور خوردنای بسیار با انواع اقسام آدمها تونستم یک فرضیه واسه خودم در بیارم عنوان این فرضیه رو میذارم : قانون بقای حرف و عمل

می پرسی خوب این یعنی چی؟

میگم این یعنی که حرف و عمل به وجود نمیان و از بین نمیرن بلکه از صورتی به صورت دیگه تبدل میشن

میگی اگه میشه بیشتر توضیح بده

میگم ببین عزیزم توی زندگی هر آدمی اندازه حرف + عملش ثابته و رو این حسابه که آدمایی که زیاد حرف میزنن و خیلی ادعا می کنند در عمل چیزی بارشون نیست ودر مقابل آدمایی که مرد عمل و کارند کمتر حرف می زنند!

توضیح بیشتر اینکه کسایی که زیاد ادعا می کنند دیگه نای عمل کردن به گفته هاشون رو ندارن و اونایی که مرد عمل اند دیگه نه وقتی واسه ادعا کردن دارن و نه حوصله شو.

میگی نمیشه یه مثال واضح بزنی من خوب متوجه شم!

میگم مسئولین ما ، بله مسئولین ما که شعارهای آنچنانی میدن و شب و روز توی رادیو تلویزین دارن حرف می زنند اما هر چی چشات رو باز میکنی میبینی هیچ خبری نیست که نیست.و دور و برتون از این دست آدمها بسیارند.

در ضمن این فرضیه هیچ ربطی به قانون بقای جرم و انرژی انیشتین نداره و تمامیت این فرضیه مال منه ولی شما میتونید از این اصل تو زندگیتون استفاده کنید اما از جهت قانون کپی رایت اگر هر موقع به دردتون خورد یه دعایی هم به جان ما بکنید.

بدرود!
بدون شرح!!!